Facebook

Treningi i zajęcia sportowo-rekreacyjne

 

 

 

 

Moje doświadczenie jeśli chodzi o trening w górach jest bardzo duże i w tym względzie czuję się profesjonalistką. Do pomocy przy treningu z państwem będę miała syna Witolda Zatorskiego ( trener LA , instruktor tenisa ziemnego i narciarstwa zjazdowego). W trakcie obozów oprócz biegania po Beskidzie Niskim planuję również wyjazd w Bieszczady (np. zimowe zdobycie Tarnicy lub Smereka). Zajęcia zawsze dopasowane są do indywidualnego zaawansowania sportowego.


Obozy sportowe – dla profesjonalistów i amatorów. Treningi prowadzone przez wykwalifikowanego trenera LA i specjalistę od treningu w górach Izabelę Zatorską (wielokrotną Mistrzynią Polski w LA, medalistka Mistrzostw Świata i Europy w Biegach górskich, czterokrotna zdobywczynię Pucharu Świata również w Biegach górskich). Zgrupowanie te, są wspaniałym przygotowaniem wydolnościowo- siłowym przed zbliżającym się sezonem biegowym (okres ferii zimowych) lub pracą nad kondycją i poprawą formy podczas letnich wakacji. Położenie Wrocanki (Dolina Jasiołki, możliwość dojazdu w Beskid Niski lub Bieszczady), ukształtowanie terenu najbliższej okolicy oraz bogactwo wyboru form treningowych sprzyja kształtowaniu naturalnej siły biegowej. Crossy, wycieczki biegowe, siła biegowa, przeplatana interwałami i zajęciami kształtującymi sprawność ogólną pozwala na efektywną poprawę kondycji i samopoczucia.

 

Inne formy aktywnego wypoczynku:

 

Turystyka rowerowa i piesza – wycieczki tematyczne lub krajoznawcze po okolicy, pobliskich parkach narodowych i rezerwatach przyrody.


Nordic Walking – forma aktywnej turystyki pieszej.


Narciarstwo zjazdowe i biegowe – bliskość wyciągów narciarskich i tras biegowych ( Chyrowa, Czarnorzeki, Iwonicz Zdrój.


Biegi terenowe i biegi na orientację – w formie turystyki marszowo - biegowej , zdobywanie pobliskich gór Cergowa, Grodzisko lub Piotruś, możliwość organizacji biegów na orientację z odbiornikiem GPS lub mapą topograficzną jako aktywnej formy integracji przy wspólnej zabawie.


Oferujemy również usługi w zakresie prowadzenia zajęć sportowo – rekreacyjnych i organizowania aktywnego wypoczynku, wykorzystując bogate zaplecze sprzętowe. Wśród podstawowych form proponujemy: obozy biegowe, turystykę rowerową i pieszą, tenis, gry zespołowe, gry barowe (dart, piłkażyki, tenis stołowy), unihokej, weekendy biegowe, biegi na orientację, narciarstwo, nordic walking.Proponujemy następujące pakiety wypoczynkowo-rekreacyjne:


Oferta pakietów wypoczynkowo-rekreacyjnych jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, rodzin, grup, jak i do pracowników firm (imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne). Zapraszamy również grupy sportowe, osoby chcące skorzystać z biwaku (pole namiotowe), a także rodziny z dziećmi chcące odpocząć na łonie natury z dala od miejskiego zgiełku (bliskość lasu, rzeki Jasiołka, stawu rybnego. Na miejscu możliwość korzystania z trawiastego boiska do piłki siatkowej, grilla na świeżym powietrzu, kortów tenisowych, małej salki gimnastycznej, sauny i degustacji nalewek przy kominku :)


Weekendy biegowe – zarówno grupy amatorskie jak i zaawansowane sportowo ( wycieczki biegowe po Beskidzie Niskim i Bieszczadach, pogadanki o tematyce związanej z treningiem, sprawnością, wydolnością, dietą oraz taktyką i techniką w biegach górskich)


Pakiet biznesowy – skierowany do kadra menedżerskiej i pracowników firm, w ramach imprez integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych, programów wyróżnień i nagród dla pracowników.


Pakiet dla grup sportowych – skierowany do zawodników uprawiających biegi górskie, canicross, narciarstwo, nornic walking, klubów i organizacji sportowych


Pakiet dla rodzin z dziećmi – skierowany do rodzin z dziećmi


Pakiet dla indywidualnych odbiorcówy – skierowany dla osób rekreacyjnie uprawiających sport, turystykę lub chcący aktywnie spędzić wolny czas.


Ceny zajęć ustalamy indywidualnie, dlatego zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny, tel. 505545195.


Sylwetka i wybrane osiągnięcia sportowe Izabeli Zatorskiej
Zobacz więcej >>

Zapraszam wszystkich chcących przyjemnie i aktywnie spędzić czas - Izabela Zatorska